Akademia

Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

[2oo9] Finał w OSiR Włochy Cup!!
[2oo9] Finał w OSiR Włochy Cup!!
Ferie to nie tylko wypoczynku, to też wzmożone przygotowania do zbliżającej się piłkarskiej wiosny a turniej OSIR Włochy Cup zapowiada wzmożone emocje w marcu!
5 lutego w hali przy ul. Gładkiej 18 w turnieju OSiR Włochy Cup udział wzięły dwie drużyny SF Warszawa. Obie ekipy były nieco osłaboione przez nieobecności kilku zawodników. Czasem jednak trzeba zmierzyć się najpierw z chorobami, by wyjść na boisko.

Pierwsza drużyna dzielnie walczyła jednak nie zakwalifikowała się fazy finałowej. Dla każego z zawodników gra w turnieju to na pewno duża porcja doświadczenia na przyszłość.

Druga drużyna spisała się nieco lepiej, gdyż już przed ostatnim grupowym meczem mieliśmy zapewniony awans do fazy medalowej. Finał osiągnęliśmy po bardzo emocjonującym meczu z drużyną gospodarzy - UKS Okęcie - wygranym 1:0.

O "złoto" przyszło nam walczyć z kolegami z Naprzód Skórzec. Mecz był wyrównany, ale przez nas odrobinę zbyt "szarpany". Bardziej ułożoną drużyną byli przeciwnicy, którym udało się tego dnia drugi raz nas pokonać.

Emocji było bardzo dużo. Pokazaliśmy charakter! Możemy być dumni z występu obu dryżyn! Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Jeszcze więcej emocji zapowiada się na marzec, w którym wystąpimy w dwóch kolejnych turniejach! Do zobaczenia na boisku ;)
© Szkoła Futbolu Warszawa 2013 CMS - Created by www.asis.pl WebDesign: good-site.pl
Góra strony