Akademia

Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

[2oo9] Nie schodzimy z podium.. i pójdziemy na Legię!!
[2oo9] Nie schodzimy z podium.. i pójdziemy na Legię!!
Trwa dobra passa w przygotowaniach przedsezonowych naszej drużyny!
Po drugim miejscu w popszednim turnieju, nasi zawodnicy nie zwalniają tempa... albo po prostu utrzymują wysoki poziom. Co najważniejsze, wciąż budujemy swój charakter zmierzając w dobrym kierunku. W piłce jak w życiu, często najwięcej rozgrywa się w głowach - tu zaczyna się siła drużyny. Bycie razem i walka jeden za drugiego to kluczowe elementy sukcesu.

Tym razem wybraliśmy się na halowy turniej do Marek. W grupie mieliśmy takie zesoły jak: UKS 112, FA Płońsk, Orzeł Sypniewo, Markus Warszawa i GKP Targówek.

Pierwszy mecz okazał się grą "pobudkową" (1:1), W następnych meczach było już lepiej, a to przełożyło się na wyniki (5:0, 1:0. 6:0). Przed ostatnim meczem pozostawało pytanie, z którego miejsca wyjdziemy. Silniejsza okazała się ekipa z Płońska (0:1), z którą wyszliśmy do fazy finałowej.

Według opini wielu zgromadzinych na trybunach kibiców, to właśnie my i Płońsk mieliśmy się spotkać jeszcze raz - w finale. Piłka jest jednak zaskakująca. Najpierw FA Płońsk przegrało swój półfinał po straceniu pierwszej bramki w turnieju, a potem my - tracąc bramkę pechowo po bramce samobójczej. Przyszło więc nam kolejny raz zmierzyć się, ale w meczu o 3 miejsce.

Po remisie i naprawdę bardzo dobrym meczu obu drużyn, przyszło zmierzyć się w rzutach karnych. Tu zdecydowanie mocniejsze nerwy mieliśmy my, a także Filip stojący w bramce. Dzięki temu mogliśmy cieszyć się z brązowego medalu, a także (co było nagrodą dla całego podium) z voucherów na mecze Legii Warszawa! Z pewnością dodamy relację z tego wydarzenia :)

W turnieju wystąpili: Patryk Janiszewski (2), Łukasz Wypych (4), Sebastian Opiłka (2), Filip Bryłka (1), Jeremi Wodzyński (1), Janek Jakubowski (1), Dawid Ciborowski (1), Tymek Kądziela, Bruno BudGusaim.

A o to bohaterowie tego dnia w komplecie:Oprócz gry w piłkę, organizatorzy zapewnili też inne atrakcje:   
© Szkoła Futbolu Warszawa 2013 CMS - Created by www.asis.pl WebDesign: good-site.pl
Góra strony