Akademia

Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

Pierwsze mecze, pierwsze turnieje..
Pierwsze mecze, pierwsze turnieje..
W minioną sobotę nasi zawodnicy trenujący w roczniku 2009 rozgrywali swoje pierwsze halowe turnieje (turniej wewnętrzny)..
Najpierw drużyna złożona w połowie z zawodników z rocznika 2009, a w drugiej z rocznika 2010 stawiała swoje pierwsze kroki na "prawdziwym" meczu poza treningami. Dosyć dobrze zaaklimatyzowali się do nowych dla siebie warunków i włożyli dużo serca w grę, czerpiąc przy tym radość. Nie do końca jeszcze znamy wszystkie przepisy, ale bazując na tych pierwszych doświadczeniach będziemy mogli się teog szybciej nauczyć!
Wszyscy odebrali na koniec zasłużone medala za swoje zaangażowanie i chęci :)Swoje zawody rozegrała także drużyna, która ma już minimalnie większe doświadczenie meczowe. Nasza ekipa 2009 rozegrała turniej, w której wzięły udział także drużyny SFW Montessori (2008/2009), a także SFW Mokotów.
Poniekąd były to nasze rewanżowe mecze, ponieważ dwa tygodnie wcześniej graliśmy pierwszy taki turniej na Warszawiance. Tym razem zdecydowanie poprawiliśmy swoją grę, co było wiadać z każdym meczem. Po pierwszym przegranym, zremisowaliśmy w kolejnym by wygrać dwa pozostałe!
Wyniki są jak najbardziej drugorzędne.. oko trenera cieszy natomiast poprawa w grze poszczególnych zawodników.w Nowym Roku czekają na nas kolejne emocje.. coraz więcej dla tego zespołu.. coraz więcej i więcej.. ;)
© Szkoła Futbolu Warszawa 2013 CMS - Created by www.asis.pl WebDesign: good-site.pl
Góra strony