Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SF Warszawa - Korona Ostrołęka 7:1.
Awans do ekstraligi rocznika 2000!!!
W ostatnim meczu pokonaliśmy zespół z Ostrołęki 7:1. Zwycięstwo było pewne i zdecydowane, choć było widać u chłopców na początku meczu dużą nerowowość w grze. Od poczatku do końca kontrolowaliśmy wynik i tylko powiększaliśmy przewagę z minuty na minutę, mimo że przeciwnik bardzo dzielnie walczył i starał się grać w piłkę.

Trzy lata pracy, pracy która dała efekty w postaci awansu do ekstraligi to tylko początek w naszej przygodzie z piłką. Lecz nie awans jest tutaj najważniejszy, ale to że chłopaki wyciągają wnioski, rozwijają się, realizują założenia taktyczne jak i potrafią nieźle grać w piłkę. Gdy zaczynałem pracę mówiłem, że potrzeba czasu na to by osiągnąć jakiś rezultat z praca z młodymi piłkarzami, by chłopców ułożyć menatalnie (choć trochę) by zrozumieli i żeby stali się jedną drużyną. Po części się to udało. Na pewno nie zachłysniemy się tym i nie spoczniemy na laurach a myślimy już o kolejnych rywalach bo poprzeczka idzie znacznie wyżej i nie będzie łatwo, ale postaramy się godnie reprezentować nasz klub i nas samych tak, aby każdy kto przychodzi na mecz był z nas dumny!!!

Już jestem z Was dumny i z tego jak stajecie się fajnymi, młodymi ludzmi którzy, nie tylko potrafią grać niezle w piłkę, ale są przykładem dla wielu ludzi młodszych jak można z szacunkiem i godnie reprezentować samego siebie nie tylko na boisku, ale i po za nim :).