Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

ORLIKI U-11 (2003) GR. VIII
12 KOLEJKA:
KS Zaborowianka - SF Mokotów 3:6
W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej nasz zespół pokonał na wyjaździe Zaborowiankę Zaborów 3:6. Dziękujemy zawodnikom i trenerowi  z Zaborowa za to że zaczekali na nas i mimo spóźnienia na mecz mogliśmy rozegrać zawody. Pierwsza kwarta była dla nas najtrudniejsza a naturalne bardzo ładnie przygotowane boisko sprawiało nam sporo problemu w rozgrywaniu piłki. Zaczeliśmy bardzo pechowo szybko przegrywając 1:0. Z upływem każdej minuty coraz lepiej czuliśmy się na trawie choć klarownych sytuacji było jak na lekarstwo. Po bramce 1:1 Janka Dąbrowskiego zaczeliśmy grać zdecydowanie lepiej ale w wyśmienitej formie był bramkarz Zaborowianki który bardzo dobrze bronił tego dnia. Mokra trawa sprzyjała do strzałów z dystansu ale nie mieliśmy szczęścia przez większość spotkania. Jak nie bramkarz to poprzeczka często obijana przaz Julka Radziszewskiego nie pozwalała nam zdobywać bramek. W drugiej części spotkania zargaliśmy bardziej odważnie i co najważniejsze skutecznie wyraźnie wychodząc na prowadzenie po bramkach Bartka Niemyjskiego i Julka Radziszewskiego. W ostatniej kwarcie po bardzo ładnych strzałach z dystansu oraz akcjach podbramkowych w wykonaniu Nataniela Pągowskiego, Adriana Tura i Berniego wygraliśmy cały mecz. Miło nam powitać w naszych szeregach kolegów trenujących na Sobieskiego Kamila Gadomskiego, Szymona Bogdana oraz Janka Dąbrowskiego, którzy będą grali z nami z lidze Orlików.