Mokotów

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

ORLIKI U-11 (2003) GR. VIII
13 kolejka: SF Mokotów - SEMP II Ursynów 5:12

W pierwszej części meczu Semp zrobił sobie trening ataku szybkiego, bezlitosnie kontrując nasz zespół strzelając nam aż siedem goli. Mimo że graliśmy ofensywnie nie potrafiliśmy pokonć bramkarza gości- strzelali Szymon Bogdan, Janek Dąbrowski i Jakub Kazano ale niestety nic nie chciało wpaść do bramki. Dopiero pod koniec drugiej kwarty sprytnie strzelił Julek Radziszewski oraz za chwilę pewnie rzut karny wykorzystał Stefan Rymarczy. Po przerwie graliśmy bardziej dokładnie i skutecznie barmki strzelali 2x Rymarczyk i Dąbrowski ale błędy które popełnialiśmy zwiększały przewagę Sempa i cały mecz przegraliśmy 5:12. Witamy w naszym zespole kolegę z Wilanowa Piotra Przesmyckiego.