Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SF Warszawa II 2003 - Unia Boryszew 3-3
Reprezentacja II- rocznik 2003
Remis w meczu 3. kolejki ligi U-12 Grupa IV Młodziki
W drugim meczu drużyna SF Warszawa II 2003 zdobyła 1 punkt, remisując "u siebie" z drużyną z Boryszewa 3-3. Pierwsza połowa zakończyła się naszą porażką 0-3, choć mieliśmy dużą przewagę w posiadaniu piłki i kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. W drugiej połowie udało nam się udokumentować naszą dobrą grę 3 bramkami. Gole strzelali: Kamil (asysta Leon), Kuba  Kucharski (asysta Bruno), Leon (asysta Aleks). Zagraliśmy w składzie: Piotrek, Bruno, Aleks, Kuba Pietrzak, Chrystian, Leon, Kuba Kucharski, Hubert, Norbert, Kuba Cieśluk, Julian, Stefan, Kamil. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, dlatego z optymizmem oczekujemy kolejnych meczów. Mokotów reprezentował Stefan Rymarczyk.