Mokotów

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SF Warszawa II - Świt Warszawa (2:1) 2:2
9 KOLEJKA III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 3
SF Warszawa II zdobywa swoje pierwsze punkty w lidze. Kilka minut zabrakło abyśmy cieszyli się ze zwycięstwa i trzech punktów. Niestety kilka minut przed końcem meczu straciliśmy bramkę i dwa punkty w udanym rewanżu ze Świtem Warszawa. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji ponieważ okazji do zdobycia bramki tego dnia mnieliśmy bardzo dużo. W pierwszej połowie po bardzo ładnej akcji Kamila Gadomskiego prawą stroną boiska i dokładnym dośrodkowaniu bramkę strzelił na 1:0 Adrian Tur. W drugiej połowie w zamieszaniu podbramkowym kolejną asystę zaliczył Kamil Gadomski. Mocno dośrodkował z rzutu rożnego wprost na wbiegających zawodników. Po nie udanym wybiciu zawodników Świtu piłka znalazła się w bramce gości. Gratulacje dla naszej drużyny za pierwszy remis.

SF Warszawa - Świt Warszawa (2:1) 2:2
Bramki: Tur Adrian, Zawodnik Świtu
Skład: Kranc Igor, Kwiatkowski Jan, Lew Szumigaj, Żbikowski Maciej, Niemyjski Bartosz, Love Oliver, Szymon Bogdan, Urbaniak Natan, Tur Adrian, Chrzan Michał, Urbaniak Natan