Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

MZPN 2004: Olimpia Warszawa - SF Warszawa 8-7
Porażka SF Warszawa 2004 w meczu z Olimpią
Po bardzo dobrym spotkaniu nasza drużyna uległa kolegom z Woli 7-8 w 2. kolejce rozgrywek MZPN. Zagraliśmy w składzie: Michał, Kuba, Adam H, Mikołaj, Damian, Leon, Jan, Adam K, Olivier, Kacper. Bramki strzelali: Kacper, Leon (a. Kuba), Kuba (a. Jan), Kuba, Adam K, Kuba, Adam K (a. Kuba). Niestety 7 strzelonych bramek nie wystarczyło do zwycięstwa bo przeciwnik strzelił o 1 bramkę więcej.

Drużyna zagrała świetne spotkanie, będąc blisko zwycięstwa, prowadząc po 1 połowie 5-2. Nasza dobra gra była wynikiem opanowania środka pola, szybkiej gry zespołowej i dobrej skuteczności napastników. W drugiej połowie rozpętała się jednak ulewa, która kosztowała nas dużo sił. Proste błędy zmęczonych obrońców i nieskuteczność kosztowały nas 3 punkty. Możemy jednak podejść do kolejnego spotkania z podniesioną głową, ponieważ byliśmy zespołem znacznie dojrzalszym i lepszym w grze kombinacyjnej. Dodatkowe gratulacje należą się Kacprowi i Adamowi Kałużyńskiemu, którzy strzelili swoje premierowe bramki w Szkole Futbolu!

Kolejny mecz rozegramy 9 maja (sobota), o godzinie 10:00 przy ul. Sytej z KS Ursus Warszawa.