Akademia

Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

Wspieramy akcję "Adoptuj! Nie kupuj!"
Wspieramy akcję
Nowe stroje drużyny seniorów Szkoły Futbolu wspierają adopcję zwierząt i schronisko na Paluchu.
Zapraszamy wszystkich kibiców do zapoznania się z akcją: "Nie kupuj! Adoptuj!". Na naszych nowych koszulkach widnieje logo Schronisko Na Paluchu, które od wielu lat próbuje odczarowywać mit swoich podopiecznych. Warto wiedzieć, że większość zwierzaków ze schroniska wcale nie ma za sobą traumatycznych przeżyć i są to normalne, zdrowe, pełne energii psy czy koty, które straciły domy NIE ze swojej winy.

Aby wspomóc czworonogi postanowiliśmy nieco nagłośnić akcję "Nie kupuj! Adoptuj!", która szerzy ideę adopcji, szuka domów dla zwierząt i próbuje dotrzeć do osób, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w schronisku. Chcemy aby świadomość i wiedza na temat bezdomnych zwierząt była jak największa!

Spotkaliśmy się już z pozytywnym przyjęciem wśród kibiców czy zawodników drużyn przeciwko którym gramy w lidze! Liczymy, że dzięki naszej pomocy choć jeden milusiński zwierzak znajdzie kochający, spokojny dom, w którym będzie mógł np. pograć piłkę ze swoim opiekunem!

W 2018 roku do Schroniska na Paluchu przyjęto 2764 psy i 1403 koty, z czego 1671 psy i 1144 koty znalazły nowych właścicieli. Na koniec 2018 roku w schronisku pozostały 692 psy i 21 kotów. Dane za rok 2019 będą dostępne niedługo, ale mamy nadzieję, że będą jeszcze bardziej pozytywne!

Zachęcamy do odwiedzin Schroniska na Paluchu: ul. Paluch 2 (przy ul. Na Skraju), 02-147 Warszawa, dojazd z P+R Al. autobusem linii 124. Fanpage: https://www.facebook.com/SchroniskonaPaluchuAdopcje/


© Szkoła Futbolu Warszawa 2013 CMS - Created by www.asis.pl WebDesign: good-site.pl
Góra strony