Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

Gwardia Warszawa - SFW 2004 0-6
Wysoka wygrana w lidze MZPN!
Drużyna rocznika 2004 cały czas walczy o podium w rogrywkach MZPN. W niedzielę 21 maja przyszło nam rywalizować na wyjeździe z Gwardią Warszawa. Zespół gospodarzy, podobnie jak większość naszych przeciwników, od samego początku nastawiony był głównie na grę z kontrataku. Nasi zawodnicy wyszli jednak na mecz maksymalnie skoncentrowani, dzięki czemu przez większość spotkania kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Do przerwy prowadziliśmy 3-0. Szybko strzeliliśmy bramkę za sprawą Matthew Fogo, a potem świetną akcję całego zespołu i podanie "piętką" zakończył Michał Piłatkowski. Na koniec gola po indywidualnej akcji zdobył Wiktor Sokołowski. W drugiej połowie również nasza drużyna przeważała, co poskutkowało golami Karola Podsiadłego, Wiktora Sokołowskiego i Oliwiera Kubiaka. Wynik mógł być większy ale kilka razy trafialiśmy w poprzeczkę lub słupek. Brawa dla drużyny za świetny mecz. Do końca rozgrywek zostały nam 4 mecze i w każdym będziemy walczyć o zwycięstwo.

Bramki: Matthew Fogo (a. Tomasz Rossa), Michał Piłatkowski (a. Karol Podsiadły), Wiktor Sokołowski, Karol Podsiadły (a. Tomasz Rossa), Wiktor Sokołowski (a. Bartosz Płuciennik), Oliwier Kubiak (a. Leon Sobota).
Skład: Jakub Detko, Karol Podsiadły, Wincenty Janicki, Michał Piłatkowski, Leon Sobota, Tomasz Rossa, Wiktor Sokołowski, Wiktor Komosa, Dominik Świtalski, Kamil Krzyszczuk, Matthew Fogo, Oliver Love, Oliwier Kubiak, Bartosz Płuciennik, Bartosz Liwanowski.