Akademia

Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

Podsumowanie rozgrywek MZPN 2019 SFW Junior
Podsumowanie rozgrywek MZPN 2019 SFW Junior
Poniżej podsumowanie sezonu 2019 1 L.O. Junior B2 grupa 2 Warszawa

Juniorzy zajęli 4. miejsce w 1 lidze okręgowej Junior Młodszy B2 grupa 2. Zdobyliśmy 21 punków (1,5 punkta na mecz). Zanotowaliśmy 5 zwycięstw, 6 remisów (najwięcej w lidze) i 3 porażki (najmniej w lidze). Do miejsca premiowanego awansem do wyższej ligo najprawdopodobniej zabrakło nam 1 zwycięstwa.

W przeciwieństwie do seniorów, tutaj największym plusem była gra w obronie, gdyż straciliśmy tylko 21 bramek w 14 meczach (najmniej ze wszystkich drużyn). Niestety, w ofensywie zawiodła nas skuteczność, przez co strzeliliśmy tylko 25 bramek (najmniej ze wszystkich drużyn).

Naszym celem jest rozwój zawodników w drużynie, dlatego oprócz zdobyczy punktowej w każdym meczu chcemy pokazać jak najlepszy, otwarty, ofensywny futbol. Dlatego cieszymy się, że w bezpośrednich starciach potrafiliśmy zdominować drużyny wyprzedzające nas w tabeli (Varsovia, Świt Nowy Dwór czy Znicz Pruszków), dysponujące bardzo dobrymi zawodnikami, ale też znacznie lepszym zapleczem treningowym i szerszą kadrą meczową.

W kolejnym sezonie kilku zawodników ma szansę gry w drużynie seniorów i zdobycie doświadczenia w "dorosłej" piłce. Jest to dla nas niezwykle istotne, gdyż niektórzy nasi wychowankowie trenują w klubie od początku, tj. od 7-8 lat, przechodząc wszystkie szczeble edukacji.

Link do tabeli MZPN: http://www.mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2018/2019/play=29706/?fbclid=IwAR1s4x9ApBRhrS6rqPJuGP23RAuFO2hPMSYWnd0J34D9o0YdROnj-a7caok

© Szkoła Futbolu Warszawa 2013 CMS - Created by www.asis.pl WebDesign: good-site.pl
Góra strony