Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SFW 2004 - Gwardia Warszawa 0-7
Porażka w pierwszym meczu ligowym...
Drużyna rocznika 2004 rozpoczęła rozgrywki ligowe! Niestety, w pierwszym meczu ulegliśmy Gwardii Warszawa 0-7. Przyczyn porażki jest wiele, ale głównym podowem jest brak pełnej "11". Kilku zawodników nie wróciło jeszcze z wakacji, więc zagraliśmy w niepełnym składzie. Mimo braku 1 zawodnika w pierwszej połowie nie stracilismy bramki, co więcej, to my byliśmy bliźsi jej strzelenia. Nieskuteczność sprawiła jednak, że nie odnieśliśmy w tym meczu zwycięstwa. W drugiej połowie widać było spadek sił naszej drużyny, co wykorzystali przeciwnicy. Od 50 do 70 minuty straciliśmy aż 7 bramek. Mimo to możemy być zadowoleni z zaangażowania i pracy, jakie włożyliśmy w mecz. Pracujemy dalej!

Wystąpili: Jakub Detko, Damian Warchoł, Wincenty Janicki, Dawid Dziedzic, Leon Sobota, Wiktor Sokołowski, Dominik Świtalski, Wiktor Komosa, Kamil Krzyszczuk, Bartosz Płuciennik.