Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SFW 2004 - Polonia II Warszawa 1-4
Porażka na koniec zmagań w lidze MZPN...
Końcówka sezonu nie była udana dla zawodników rocznika 2004. 3 porażki z rzędu (Agape, SEMP i Polonia) sprawiły, że marzenia o zajęciu miejsca na podium nie zostały zrealizowane. Ostatni mecz z drugą drużyną "czarnych koszul" mógł nam dać 2 lub 3 miejsce, pod warunkiem, że zwyciężylibyśmy przeciwnika. Niestety, znów zabrakło niewiele aby osiągnąć cel, jednak trzecia porażka z rzędu stała się faktem. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i to nasz zespół mógł pokusić się o pierwszą bramkę, jednak kilka razy brakowało nam szczęścia pod bramką przeciwnika. W drugiej połowie - podobnie jak w ostatnim meczu z Polonią - zabrakło nam sił, aby w 100% walczyć z przeciwnikiem. Po pierwszym golu straciliśmy motywację i trudno nam było odrobić stratę. Kolejne bramki były wynikiem naszych błędów i dopiero przy stanie 0-4 rzut karny podytkowany za faul na Tomku Rossie wykorzystał Karol Podsiadły. Szkoda, że na ostatni mecz ligowy nie przyjechało kilku ważnych zawodników pierwszego składu, gdyż na pewno mieliśmy szansę na zwycięstwo. Do momentu utraty bramki toczyliśmy wyrównany pojedynek i znów zabrakło nam szczęścia, koncentracji oraz sił (ze względu na "krótką ławkę rezerwowych"). Wszystko to spowodowało, że skończyliśmy sezon na 4 miejscu w grupie i musimy z niepokojem czekać na informacje odnośnie kolejnego sezonu i reorganizacji rozgrywek MZPN. Brawa należą się wszystkim chłopcom, którzy walczyli i dali z siebie wszystko. Niedługo kończymy treningi i udajemy się na zasłużony odpoczynek, aby wrócić "naładowanym" energią do pracy.

SFW 2004 - Polonia 1-4
Bramki: Karol Podsiadły
Skład: Jakub Detko, Karol Podsiadły, Kamil Krzyszczuk, Leon Sobota, Michał Piłatkowski, Romasz Rossa, Wiktor Komosa, Wiktor Sokołowski, Dominik Świtalski, Oliwier Kubiak, Maciej Żbikowski, Bartosz Płuciennik.