Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SFW 2004 - SEMP II Warszawa 3-2
Ważna wygrana w trudnym meczu ligowym...
Drużyna rocznika 2004 wygrała po bardzo trudnym meczu z SEMPem II Warszawa 3-2. W naszej grupie nie ma łatwych przeciwników, o czym przekonaliśmy się po raz kolejny. Drużyny tzw. rezerw mogą z powodzeniem wystawiać zawodników grających na codzień w pierwszych zespołach, dlatego w naszej grupie tak wysoko są: Polonia Warszawa czy wspomniany SEMP oraz Varsovia. Naszym celem jest przede wszystkim rozwój i walka o zwycięstwo w każdym meczu, dlatego do ostatniej potyczki podeszliśmy z założeniem szybkiej i ofensywnej gry. Niestety, nie weszliśmy dobrze w mecz i pomimo przewagi, nie udało nam się trzelić gola w pierwszej połowie, zaś naszą "drzemkę" przy rzucie rożnym wykorzystali zawodnicy SEMPa. W przerwie przypomnieliśmy sobie jednak wszystkie nasze cele i postanowiliśmy powalczć o zwycięstwo. Bramki Dominika Świtalskiego oraz Karola Podsiadłego (bezpośrednio z rzutu wolnego) dały nam upragnione 3 punkty, choć musieliśmy o nie walczyć do końca meczu. Cieszy fakt, iż każdy zawodnik dorzucił ważną cegiełkę do końcowego rezultatu. Zarówno gracze podstawowi jak i rezerwowi zapracowali na kolejne zwycięstwo i mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Walczymy dalej!

Skład: Michał Piłaktowski, Karol Podsiadły, Wincenty Janicki, Damian Warchoł, Leon Sobota, Jakub Detko, Wiktor Sokołowski, Wiktor Komosa, Oliwier Kubiak, Dominik Świtalski, Tomasz Rossa, Kamil Krzyszczuk, Adam Kałużyński, Bartosz Płuciennik.
Bramki: Dominik Świtalskix 2 (a. Bartosz Płuciennik, Karol Podsiadły), Karol Podsiadły.