Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

KS Ursus Warszawa - SF Warszawa 2003 2-3
Kolejna wygrana rocznika 2003 w lidze MZPN!
Zawodnicy rocznika 2003 zdobyli kolejne punkty w lidze, wygrywając z zawodnikami KS Ursus 3-2. Mecz toczony był  w niekorzystnych warunkach pogodowych, jednak nasi zawodnicy w pełni zasłużenie wywalczyli 3 punkty, oddalając się przeciwnikom w tabeli. Już w pierwszej minucie meczu mogliśmy objąć prowadzenie, jednak Gabryś trafił "tylko" w słupek. Potem mieliśmy jeszcze kilka szans, ale piłka wpadła do bramki dopiero po strzale Kamila (asysta Meteusza). Niestety przeciwnikom udało się szybko wyrównać, co spowodowało krótką niepewność o końcowy wynik. Nasza dobra gra w ofensywie i błędy przeciwników dały nam jednak kolejne bramki. Gole z bliskiej odległości strzelali: Szymon i Krzysztof (asysta Bruno).
Mimo kilku dogodnych sytuacji więcej goli dla naszej drużyny nie udało się zdobyć. W naszej grze zabrakło nieco skuteczności i precyzji podań, szczególnie w momencie tzw. "ostatniego, kluczowego" zagrania. Przeciwnicy w ostatniej minucie zdobyli jeszcze bramkę po rzucie rożnym, jednak nie udało im się zagrozić poważnie zmianie wyniku. Wszyscy zawodnicy Szkoły Futbolu dostali szansę gry i każdy może czuć się ważnym ogniwem zwycięskiej drużyny.