Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SF Warszawa - Semp Ursynów 2:3
Przegrana w wygranym meczu...
Niestety po bardzo dobrym meczu ulegliśmy drużynie gości 2:3 mimo że do przerwy prowadziliśmy 2:0. Mecz ułożył się dla nas dobrze bo po dwóch bramkach szybko strzelonych prowadziliśmy 2:0. Niestety po paru błędach indywidualnych w drugiej połowie straciliśmy cenne punkty mimo że wynik utrzymywał się remisowy do ostatniej minuty czasu przedłużonego. W końcówce nie sprzyjało nam szczęście bo nawet w ostatnich sekundach piłka wyszła z bramki "cudem" po pięknym strzale z głowy Kamila Pietrzaka .Smutni ze łzami w oczach zeszliśmy z boiska ale dumni ze swojej postawu na boisku !!! Mnie jako trenera napawa optymizmem postawa chłopców w tym meczu. Brawo chłopaki mimo porażki możecie być z siebie dumni.Wyniki przyjdą same :)