Warszawa

Żyj futbolem od 4 roku życia !!!

SEMP Warszawa - SF Warszawa 2003 5-1
Porażka po dobrej grze...
Drużyna rocznika 2003 zagrała bardzo dobre spotkanie w lidze, jednak niestety uległa liderowi 5-1. Gracze SEMPa zdobyli 3 punkty, jednak ich gra w dzisiejszym spotkaniu nie mogła się podobać. Nasi zawodnicy świetnie radzili sobie przez 40 minut, toalnie dominując grę i tworząc sobie co najmniej kilka dogodnych okazji do strzelenia gola. Niestety nasza nieskuteczność sprawiła, że prowadziliśmy tylko 1-0, po bramce Huberta Gromadowskiego, który świetnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.  W meczu bardzo dobrze zagrali nasi obrońcy oraz pomocnicy. Napastników również można pochwalić, gdyż zabrakło im tylko skutecznego wykończenia akcji, a na pewno cieszylibyśmy się z 3 punktów. Porażka nie przynosi nam ujmy, a naszą grę chwalił również trener gospodarzy, który po pierwszej połowie liczył co najwyżej na remis, a w drugiej części gry nie spodziewał się aż 5 bramek swojej drużyny.

Skład: Piotrek Przesmycki, Alex Zawadka, Kuba Szumowski, Kuba Pietrzak, Kamil Pietrzak, Mateusz Michalski, Mikołaj Mogilnicki, Bartek Kołodziej, Gabriel Grabowski, Bartek Kowalczyk, Hubert Rytel, Hubert Gromadowski, Alex Lukosek, Kuba Cieśluk, Bartek Kądziela, Kacper Parol, Szymon Binkiewicz.

Bramka: Hubert Gromadowski.